Продавець Столярка "АлтСтрой", Столярный цех. розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
60 відгуків
+380 (50) 904-42-55
ПРОИЗВОДИМ СТОЛЯРНЫЕ ИЗДЕЛИЯ. ТОВАРЫ ДЛЯ БАНИ И САУНЫ.

Настінні Панелі, Плитка з дерева.

Види дерев'яних панелей 3d

За принципом виробництва і кріплення стінові панелі для внутрішньої обробки з дерева можна розділити на два види:

  1. Щитові конструкції. В даному випадку дерев'яні фрагменти заздалегідь закріплені на фанерних плитах з певним кроком по краю, даний розбіг буде служити стикувальним швом без інтервального кріплення. Фактура такого виробу може бути плоскою або з ефектом три D;
  2. Конструкції, що збираються безпосередньо на відрізку стіни, шляхом кріплення окремих шматків деревини. Тут текстура формується на місці, всі дрібні елементи послідовно приклеюються до несучої стіни знизу вгору на підставі заздалегідь складеного креслення.

Зовнішній вигляд і першого, і другого типу практично нічим не відрізняється, тому їх відмінність вельми умовно.

Окремо можна виділити такий тип декоративних 3d панелей для облицювання стін, як дерев'яна мозаїка на сітчастому підставі. Такий виріб схоже на керамічну плитку, тільки в якості дрібних фрагментів на ньому шматочки деревини. Даний вид панелей можна застосовувати в будь-яких приміщеннях, в тому числі і в кімнатах, де передбачений прямий контакт з водою, наприклад, ванної або сауні.

 

Також дерев'яні стінні панелі можна розділити на торцеві і виготовлені з площини деревини. У першому випадку рельєф складається з шматків бруса або кругляка, спиляних перпендикулярно до стовбура, зовнішній вигляд нагадує піксельний малюнок з виступаючими майданчиками.

У другому випадку декоративна панель складається з довгих ділянок стовбура, дошки розпилюють уздовж на дрібні ділянки, після чого проводиться торцювання і підгонка обзола. Даний тип стінового декору часто застосовується на широких ділянках стіни, що візуально збільшує площу приміщення.

Горизонтальні панелі

 

Гарні ідеї оформлення

Нижче наведено конкретні приклади оформлення різного інтер'єру з використанням дерев'яних 3D-панелей різного типу:

У цьому варіанті стіна стає справжньою «родзинкою» кімнати. І це незважаючи на колір матеріалу, адже він дуже скромний. Класична меблі в поєднанні з оригінальним покриттям стін дає приголомшливий результат.

В цьому випадку дизайн стає уособленням прекрасного смаку власника приміщення. Стриманий, елегантний і при цьому неймовірно стильний варіант оформлення.

Подібна обробка стін, безсумнівно, приверне до себе безліч поглядів. Стіни прикрашені дерев'яними планками, які мають різний розмір. За рахунок цього створюється дуже незвичайний візуальний ефект: розмір і форма стін буквально розпливаються.

Це ще один варіант елегантного і красивого оформлення кімнати. Благородний колір натурального дерева у поєднанні з незвичною об'ємною фактурою перетворює вітальню в класичному стилі в кімнату з елементами справжнього мистецтва.

Приклад вдалого і ефектного оформлення стіни планками. Колір планок може бути самим різним.

Про те, які існують технічні характеристики дерев'яних 3D-панелей, дивіться у наступному відео.

Панелі з дерева для обробки стін: різновиди та класифікація

На будівельному ринку є безліч оздоблювального матеріалу з дерева, який класифікують за ознаками:

  1. Форма. Рейки і плити. Рейки є довжиною 2.5-3.7 метра. Ширина також різна. Рейки збирають за допомогою шипів, пазів. Монтаж проводять по-різному: горизонтально, вертикально, діагонально. Плити мають квадратну форму. Ними облицюють стіну від підлоги до середини? А також використовують як окрему вставку.
  2. Матеріал. Облицювальний матеріал виготовляють з натурального дерева, ДВП, ДСП, МДФ.

Облицювання має різну вартість. Це залежить від матеріалу виготовляється – це буде цінна порода дерева або стружкова плита.

Рейкові декоративні

Це довгі рейки, довжиною до 3.7 метра, шириною до 30 см, товщина їх різна. Виготовляють їх з дерева, ПВХ, ДВП та інших матеріалів, що містять стружку дерева.

Використовують рейки для обробки невеликих приміщень, де є багато виступів (кутів). Якщо оздоблення світлих тонів – її застосування візуально збільшує і освітлює кімнату, коридор.

Фіксація рейок горизонтально – витягає кімнату в довжину, вертикально – відбувається візуалізація високої стелі. Монтаж проводять на каркасну основу скобами або саморізами.

З натурального дерева

Облицювальний матеріал з різних порід дерева цінується за свій неповторний малюнок, відтінки і гру кольорів, а також за тепло і затишок. Під час обробки з деревом звертаються акуратно, щоб зберегти фактурний малюнок і відтінок. У більшості випадків панелі не фарбують, а вкривають безбарвним лаком для виразності і захисту від зовнішніх факторів.

Матеріал з дерева можна назвати примхливим – він не терпить вологи або різкі перепади температури. Неприпустимо також постійний вплив гарячого повітря. Вологість і температура повинні бути оптимальними.

Кріплять облицювання на створену грати метал-профілів або дерев'яних рейок.

Пресовані панелі

Облицювання з матеріалів пресованої стружки дерева сьогодні не токсична. Завдяки новим технологіям до складу не входить клей з фенолом. Виробництво відбувається під великим тиском. Цінова політика не змінилася. Панелі так само доступні середньому класу і чудово прикрашають приміщення.

Облицювальний матеріал випускають в різній колірній гаммі, з малюнками або «під дерево», однотонні.

 

Деякі з них покривають безбарвним лаком, а інші можна самостійно пофарбувати, надавши індивідуальності і досягнувши бажаного результату.

Монтувати матеріал на чорнове основу можна трьома методами: безкаркасний: на клей, саморізи і каркас.

Штучні панелі на стіну під дерево

Облицювання створюють з полівінілхлориду. Офарблюють під колір дерева. Фактурний малюнок може бути в точності таким як дерево в розрізі. Ці панелі застосовують для обробки вологих приміщень, балконів, коридорів, віталень в приватних будинках, лоджій і мансард. У тому місці, де натуральне дерево може розбухнути або тріснути ПВХ буде зберігати свій первозданний вигляд довгий час.

Цей матеріал має в основному рейкову форму. Кріплять його на клей, каркасну основу.

Самоклеючі панелі

Самоклеючими панелями створюють ПВХ і МДФ. Їх легко монтувати (без бруду, пилу, не скорочуючи простір кімнати), а також вони довговічні.

Матеріал має ряд особливостей, серед яких вплив вологості неважливо, поліпшення звукоізоляції, тривалість терміну експлуатації без втрати зовнішнього вигляду. За формою – різні, рейка, квадрат

Монтують на всю стіну або ж частково, хаотично

За формою – різні, рейка, квадрат. Монтують на всю стіну або ж частково, хаотично.

Виготовлений матеріал безпечний для здоров'я людини.

Процес виготовлення дерев'яних панелей

Дані вироби можуть вироблятися в промислових масштабах на спеціалізованому підприємстві або самостійно майстром, який виконує обробку. Варто відзначити, що фабрично декоративна плита виготовлена за якістю набагато краще, ніж зібрана вручну, так як на заводі є все необхідне обладнання у вигляді преса і сушильної камери для деревини, а в побутових умовах немає можливості дотримати всі умови обробки. Але і на фабриці, і вдома процедура виробництва 3д панелей для стін повинна проводиться у відповідності з наступним алгоритмом дій:

 

  1. Підготовка і обробка підстави для щитового вироби. Найчастіше, в якості несучого матеріалу використовується фанерний лист різної товщини, на який наносяться антибактеріальний склад і спеціальні просочення, що захищають від проникнення всередину вологи та плісняви;
  2. На фанеру викладаються шматочки натуральної деревини з попередньо нанесеним на неї клеєм, який у сухому стані не активний. Малюнок може бути довільним або заздалегідь нанесеним олівцем на основу. Всі стики між елементами для забезпечення щільного прилягання один до одного обробляються фрезою або наждачним папером;
  3. На наступному етапі зібрана мозаїка поміщається під гідравлічний прес, обладнаний пристроєм для нагріву майданчики. При підвищенні температури до певних значень клейовий склад активується і приклеює шматочки до фанерного основи. Виріб знаходиться під пресом до моменту повного застигання і формування моноліту. Ця умова є обов'язковою, так як при висиханні клею площину деревини може повести, і кінцева деталь не буде щільно прилягати до місця кріплення;
  4. На фінальному етапі вся поверхня отриманого виробу обробляється просоченням, яка надає блиск і підкреслює текстуру дерева, а також захищає його від перепадів температури і проникнення всередину вологи.

Важливо! Дана процедура повинна виконуватися відповідно з технікою безпеки і з дотриманням правил, що регулюють виготовлення таких деталей

Обробка деревини

Шматочки дерева, з яких буде формуватися малюнок, повинні бути заздалегідь підготовлені та оброблені. Для цього їх поверхня шліфується, потім весь обсяг відправляється в сушильну камеру для видалення зайвої вологи, після чого наноситься протигрибковий складу. Не рекомендується використовувати не оброблені фрагменти, так як після монтажу, у процесі експлуатації матеріал буде вбирати воду з повітря, а при впливі температури навколишнього втрачати вологу і тріскатися. Через тріщини буде видно основу, також всередині них можуть утворитися цвіль і інші мікроорганізми.

Переваги і недоліки 3d панелей з дерева

Існує ряд переваг, які дані вироби мають перед аналогічними деталями. До їх складу входять:

  1. Довговічність матеріалу виготовлення та конструкції в цілому. Дерево є натуральним продуктом і при правильній обробці і сушінні може прослужити довгі роки;

Монтаж панелей 3d

Простота в монтажі та експлуатації

Якщо використовується щитова система кріплення, то з даною роботою може впоратися навіть один працівник, до того ж всі роботи можна провести самостійно своїми руками, важливо лише дотримуватися алгоритм складання. Після установки панелі не вимагають ніякого відходу, крім періодичної вологого прибирання виступаючих відрізків;
Широкий асортимент та незвичайна фактура деталей

Завдяки цьому факторові, панелі такого типу можуть використовуватися в більшості стилів в інтер'єрі, при цьому чудово вписуються в поточний стиль квартири;
У разі монтажу дерев'яних панелей на каркасне підстава між несучою стіною і фінішною обробкою утворюється порожній простір, який може використовуватися в якості прохідних каналів для електропроводки і вентиляції, а також для додаткової шумо - і теплоізоляції. Для чого в утворену порожнину монтуються плити з мінеральної вати або пінопласту;
Варіативність при монтажі, який може здійснюватися на каркас або шляхом приклеювання плиток до основи стіни. Також зазначені панелі можуть застосовуватися при обробці не тільки стін, але і стелі.

Поряд з численними перевагами, вироби подібного типу мають лише один недолік, яким є вартість виготовлення та монтажу конструкції. Через дорожнечу натуральних матеріалів, а також складної процедури виготовлення з застосуванням гідравлічного преса на виході готова деталь виходить трохи дорожче простих оздоблювальних елементів. Але даний фактор можна оскаржити терміном експлуатації і красою отриманого інтер'єру.

Таким чином, при проведенні оздоблювальних робіт в квартирі і використанні 3d панелей з дерева можна з їх допомогою приховати недоліки або підкреслити переваги того або іншого приміщення, наповнити його функціоналом, а також вирішити будь-які дизайнерські задуми, незалежно від обраної концепції інтер'єру. Даний матеріал дозволяє створити унікальну композицію, наповнити кімнату «живий» атмосферою і джерелом природного середовища.

Різновиди стінових панелей

Види обробки

В залежності від форми розрізняють панелі наступних різновидів:

• набірні рейкові – являють собою довгасті дощечки, виконані з деревини, ДСП, ПВХ, ДВП або МДФ. Ці панелі для внутрішньої обробки стін мають довжину від 240 до 370 сантиметрів, завширшки від 12,5 до 30 сантиметрів і товщину – від 0,8 до 1,2 сантиметра. Для з'єднання один з одним панелі мають пази і шипи. Допускається монтаж облицювання в горизонтальній і вертикальній орієнтації;

• набірні плиткові – являють собою квадрати з довжиною сторін від 30 до 98 сантиметрів. Такі панелі на стіну відмінно підходять для створення мозаїк, адже кожна з них має свій колір і текстуру. Матеріал виготовлення покриття – МДФ, ДВП, ПВХ і ДСП. Для з'єднання плит використовуються пази і вставки;

• листові – краще інших зарекомендували себе при обробці стін великої площі. Розміри їх сторін можуть варіюватися в межах від 122 до 244 сантиметрів при товщині від 0,3 до 0,6 сантиметри. На відміну від інших матеріалів, листові панелі на стіну виготовляються тільки з дерева або просоченого смолами ДВП.

набірні Рейкові панелі різної ширини

Способи кріплення плит розрізняються. Так, набірні рейкові панелі для оздоблення стін фіксуються на обрешітці, плиткові – з допомогою клямерів або клею. Клей використовується для кріплення листових панелей, а шви між елементами покриття маскують молдингами. Як самостійно зробити  монтаж ПВХ на стелі? дивитися відео та читати тут.

Класичні рішення обробки панелями

Коли виконується обробка пластиковими панелями своїми руками, потрібно враховувати не тільки тип елементів покриття, але і матеріал для їх виготовлення.

Надійними вважаються дерев'яні вироби, їх виготовляють з таких порід деревини, як вільха, клен, дуб, кедр.

Іноді обробка має воскове покриття, завдяки якому може експлуатуватися в приміщеннях з високим рівнем вологості. Оскільки дерев'яні оздоблювальні панелі для стін екологічні, їх рекомендується використовувати в житлових приміщеннях.

Популярні вироби, виконані з ДВП – матеріалу, що складається з деревних рослинних волокон. Вони також безпечні для здоров'я людей, стійкі до підвищеної вологості, але приходять в непридатність при прямому контакті з водою. У свою чергу, зроблені з ДСП облицювальні панелі для внутрішньої обробки стін за зовнішнім виглядом і властивостями подібні деревині. Це пояснюється тим, що ДСП являє собою пресовані відходи деревного виробництва. Недолік цього матеріалу – погана переносимість різких перепадів температурно-вологісного режиму.

Панелі, виготовлені з МДФ, відрізняються підвищеною стійкістю практично до будь-яких факторів навколишнього середовища. Деревно-волокнисті плити отримуються в результаті застосування методу сухого пресування, тому волога і механічні навантаження їм не страшні. Рекомендується оздоблення стін панелями МДФ типу тих приміщень, де звичайні матеріали виявляються недовговічними або неефективними.

Всі згадані види панелей рекомендуються до використання в житлових приміщеннях. При належному догляді термін їх експлуатації складе більше 10 років. Особливо тривалим терміном служби мають дерев'яні стінові панелі для оздоблення стін: якщо вони виконані з якісного дерева, то будуть зберігати первісний вигляд протягом декількох десятиліть.

Панелі з нових матеріалів

Вироблені з гіпсовініл панелі відомі надійністю і міцністю. Матеріал їх виготовлення – модифікація гіпсокартону, і подібний до нього за властивостями. З кращої сторони продемонстрували себе і пластикові панелі для стін для внутрішньої обробки, які не вимогливі до умов експлуатації і прості в обслуговуванні.

Новинками на ринку будівельних матеріалів є панелі зі скла і 3D-панелі. Перші призначені для нанесення на поверхню стін фотографічних зображень, другі мають незвичайну фактуру з гіпертрофованим рельєфом. Виготовляються 3D-панелі з усіх перерахованих вище матеріалів, а також з алюмінію.

Допускається пластиковими панелями оздоблення стін в житлових, комерційних і громадських закладах. Часто це покриття використовується в школах і дитячих садках, оскільки вважається екологічно чистим. У свою чергу, скляні панелі так само безпечні, як і пластик, і здатні витримувати значні механічні навантаження, але мають менше поширення, оскільки коштують дорожче. Те ж стосується набирають популярність 3D-панелей.

3D-панелі створюють незвичайний ефект

 

Варіанти обшивки стін дерев'яними панелями в квартирі

Є 3 способи кріплення облицювання на чорнову поверхню. Найбільш популярним є обрешітка. Для такого виду фіксації практично не потрібно готувати, вирівнювати чорнову поверхню.

За панелями приховують електропроводи і кабелі інтернету, телебачення. Роблять утеплення мінеральною ватою, яка сприяє ще й кращої звукоізоляції.

При монтажі на клей чорнова поверхня повинна бути рівною, без явних нахилів і дефектів. Приміщення в цьому разі має бути з помірною вологістю і без різких перепадів температури (стіна не повинна бути холодною й мокрою).

Застосовуючи скоби на стіні не повинно бути ям і горбів, надутою штукатурки або тріщин.

Клей

Перед наклеюванням стіну потрібно добре оглянути на наявність тріщин. Якщо є перепади більше 5 мм, потрібно проводити штукатурні та шпаклювальні роботи.

Набувають клей, призначений для роботи з деревом, і слідують таким планом:

  1. Стіну очищають від пилу і грунтують. Треба дати поверхні висохнути.
  2. Розводять клей, відповідно до інструкції.
  3. Клейовий розчин наносять зубчастим шпателем на стіну.
  4. Першу смугу фіксують в кутку.
  5. Другу панель прикладають до першої і підбивають акуратно молоточком. Щоб 2 планки з'єдналися. Шипи увійшли в пази.
  6. Кожен наступний елемент клеять подібним чином до кінця поверхні.

Треба пам'ятати про те, що поки клей не висохне з поверхнею можна проводити ніяких дій.

Якщо клей потрапив на лицьову сторону облицювання, його відразу треба прибрати губкою або ганчіркою. Після висихання це буде зробити складно, та і зовнішній вигляд може бути зіпсований.

Скоби

Для фіксації дерев'яної облицювання на скоби треба зробити на поверхні чорнової розмітку. По цій розмітці саморізами фіксують скоби.

Першу панель встановлюють в кутку поверхні і кріплять скобою. Наступну підганяють під першу і до кінця стіни.

Профіль

Облицювання проводять також на металевий профіль. Це самий трудомісткий варіант, але він має переваги.

Для створення решетування поверхню обробляють антисептиком.

Після цього роблять розмітку і по ній кріплять метал-профіль. Послідовність роботи:

  1. Установка тимчасових маяків. Їх фіксують по кутах вертикально. Між маяками натягують нитку і роблять контроль кривизни поверхні. Якщо поверхня має перепади (стосується нитки) маяки треба відсунути на певну відстань.
  2. Після визначення місця решетування фіксують металевий профіль. Вертикальні стійки кріплять до стіни з кроком 30 см притому що будуть фіксувати рейкові панелі горизонтально.
  3. Якщо облицювання проводять вертикально, тоді профіль фіксувати потрібно горизонтально. Крок кріплення дорівнює ширині смужки.
  4. Після встановленого профілю на нього фіксують маленькими саморізами панелі.

Панелі починають встановлювати з кута і до кінця стіни. Після фіксації з поверхнею можна проводити наступні роботи: фарбувати, наклеювати плівку, витирати пил.

Застосування дерев'яних панелей в квартирі

Декоративні 3d панелі з дерева часто використовуються в різних прийомах обробки квартир для вирішення завдань дизайнера по прикрасі приміщення. Наприклад, можна за допомогою такого типу виробів виготовити перегородку всередині кімнати, тим самим розділити її на кілька зон без зведення додаткових несучих стін. Така будова буде мати вигляд легкої конструкції, не займає багато місця і є відмінним доповненням до інтер'єру.

Так як дерево – це натуральний матеріал, з його допомогою можна виконати дизайн в стилі шале або кантрі. Дана стилістика внутрішньої обробки передбачає наявність елементів з природного сировини з мінімальною обробкою. На жаль, в квартирі немає можливості розмістити на стінах дошки або колоди, тому в даному випадку використовуються панелі з текстурою, що імітує масив різних порід деревини.

Дерев'яні панелі у ванній

Не рідко зазначені вироби використовуються в приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад, у ванній кімнаті або в санвузлі. Для цього на стіну клеяться панелі на основі сітки, клей вбирається в комірки і контактує з дерев'яними шматочками, утворюючи при цьому монолітне з'єднання. Дерево оброблено вологостійким складом, тому не вбирає воду і не сохне, а його зовнішній вигляд виглядає набагато вишуканіше, ніж кераміка, до того ж натуральна деревина має відмінні теплоізоляційні властивості, які набагато краще, ніж у кам'яної плитки.

Також дерев'яні панелі 3d можна використовувати на кухні в якості виділення обідньої зони або оздоблення фасаду меблів. Варто зазначити, що забороняється розміщувати плити з деревини над робочою зоною кухонного столу і в місці, де знаходиться газова або електрична варильна панель і духову шафу. Навіть за умови, що панелі будуть оброблені вогнетривким складом та іншими просоченнями, вплив високої температури і потрапляння відкритого вогню на поверхню можуть спровокувати пожежу, тому потрібно дотримуватися цього правила і правильно вибирати місце розташування вироби.

Плюси і мінуси

Об'ємні панелі мають безліч переваг:

Естетичність. Оздоблення стін або стель ЗD-панелями з дерева миттєво перетворює будь-який простір: воно одразу стає більш красивим і цікавим. Ця обробка ефектно підкреслює хороший смак власника квартири. Сучасні технології дозволяють вибрати будь-який малюнок, відтінок і обробку матеріалу. Можна доповнити панелі з елементами шкіри, текстилю, скла або імітувати стільники

Ще можна замовити такі панелі з підсвічуванням.

Екологічність
В умовах сьогодення особливо важливо приділяти увагу навколишньому середовищі, піклуватися про неї. Оскільки дерев'яні панелі виконані з природного матеріалу, то вони абсолютно безпечні для здоров'я людини і всього живого
Натуральне дерево не провокує загострення алергічних реакцій, а отже, такі панелі можна монтувати навіть у спальні, і дитячій кімнаті.

  •  Довговічність. Якщо правильно встановити панелі за допомогою майстра або навіть своїми руками, вони прослужать досить довго. Адже всім відомо, що дерево – це один з найбільш міцних матеріалів, тому ці об'ємні панелі будуть радувати власника житла не один десяток років.
  •  Практичність. Не доведеться витрачати велику кількість часу на догляд за обробкою – достатньо іноді протирати об'ємні панелі, щоб видалити з них пил. Також виробники рекомендують час від часу натирати конструкцію спеціальним воском, щоб надати планок блиск і збільшити їх стійкість до зовнішнього впливу.
  •  Вологостійкість. На відміну від плоских панелей об'ємні варіанти значно краще протистоять впливу вологи – вони не псуються і не деформуються від води. Це пов'язано з тим, що при виробництві деталі конструкції покривають особливою ламінуючої плівкою, а також обробляють водовідштовхувальним просоченням.

Незважаючи на велику кількість переваг, подібні панелі мають кілька мінусів

Наприклад, перш ніж вибрати такий матеріал для оздоблення свого будинку, слід звернути увагу на те, що він сильно схильний до атмосферних коливань: будь-які зміни температури або вологості можуть вплинути на зовнішні дані усієї конструкції. Крім цього фактора, є ще один недолік: їх відносно висока вартість

Проте більшою мірою це стосується панелей, які повністю виконані з масиву натурального дерева.

Але для тих, хто хоче заощадити, є чудовий альтернативний варіант. Варто вибирати гібридні конструкції, які виконані з натурального дерева і, наприклад, з МДФ. Можна також зупинити свій вибір на панелях, які повністю зроблені з більш дешевої сировини: бамбука, фанери, МДФ або ДСП. Великою популярністю користуються аналоги дерев'яних ЗD-панелей, які виконані з пресованого бамбука. Зовні вони практично не відрізняються від справжнього дерева, проте стоять при цьому набагато дешевше.

Особливості

3D-панелі являють собою планки однакового розміру з нанесеним об'ємним малюнком різного характеру. Елементи конструкції зазвичай мають форму прямокутника або квадрата. Після монтажу окремі планки утворюють єдине гарне полотно, а місця з'єднання деталей залишаються практично непомітними. Щоб трохи знизити вартість панелей, їх основа та лицеву сторону роблять з різних матеріалів. Наприклад, для заснування найчастіше вибирають фанеру або МДФ, які обробляють спеціальними складами для поліпшення їх характеристик.

Для зовнішньої сторони об'ємних панелей зазвичай вибирають натуральну деревину: ясень, дуб, колотое дерево та інші екологічно безпечні матеріали.

Всі частини планок оснащені спеціальним кріпленням, який гарантує щільне з'єднання деталей між собою. До того ж подібна технологія кріплення істотно полегшує та прискорює процес монтажу. Сучасні об'ємні панелі характеризуються тривалим терміном служби – іноді для максимальної довговічності панелі покривають шаром особливого воску, а також екологічною безпекою і великою різноманітністю кольорів, фактур і розмірів. Однак вартість такого оздоблювального матеріалу досить висока.

Технічні характеристики модулів:

  • ширина – 400 мм;
  • довжина – 200 мм;
  • товщина – 8-15 мм;
  • вага 1 кв. м – 6 кг

Параметри панелей можуть відрізнятися в залежності від того, з якого матеріалу вони виготовлені.

 

Поради щодо вибору

При виборі дерев'яних 3D-планок слід орієнтуватися на кілька параметрів:

Загальний стиль інтер'єру

Важливо, щоб матеріали підходили за кольором і вдало доповнювали дизайн кімнати, а не суперечили йому.

Якість матеріалу. Не варто економити на планках – адже якщо їх ціна досить висока, то в співвідношенні з їх терміном служби вона стає не марною тратою грошей, а вигідною інвестицією.

Призначення приміщення

Для звичайних житлових або офісних просторів підійдуть панелі з будь-якого матеріалу. Однак якщо потрібно прикрасити декоративними планками кімнату з підвищеною вологістю, то необхідно підібрати для цього відповідний тип матеріалу, який би відповідав умовам експлуатації.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner